Reference

strict warning: Declaration of date_handler_field_multiple::pre_render() should be compatible with content_handler_field_multiple::pre_render($values) in /data/sites/web/heraklithcz/www/sites/all/modules/contrib/date/date/date_handler_field_multiple.inc on line 0.
 • City Club Rožnov pod Radhoštěm

  Desky Heraklith C  a Tektalan C2 byli použity na podhled a obklad stěn ke zvýšení akustického komfortu v City Clubu Rožnov pod Radhoštěm.

 • Hudební klub Klatovy

  V bývalé továrně na výrobu košil v jihočeských Klatovech se rozhodl majitel zřídit hudební klub. Řešení prostoru okolo pódia a před ním mělo zajistit pohlcování odrazů zvuku pro snadné a kvalitní zvučení prostoru, současně omezit výrazné pronikání zvuku do zbylé části klubu a mimo něj. Konstrukce musela také splňovat požární…

 • Tiskárna České Budějovice

  Jednoduchý a funkční obklad fasády tiskárny v Českých Budějovicích. Desky Heraklith dodávají budově budově strohý a přitom zajímavý vzhled. 

 • IKEA Praha 9

  Podhledy vstupního portálu u obchodního domu. Přírodní barva desek heraklith působí přirozeně a zároveň opticky rozbíjí velké plochy.

 • Bytový dům Praha 9 - Lehovec

  Řešení garáží a podchodu. Podhled přispívá k akustické pohodě celého prostoru, přirozený odstín desek Heraklith působí esteticky a funkčně. 

 • Kongresové centrum Praha

  Podhledy velkoprostorových garáží Kongresové centrum Praha. Jednoduše řešené podhledy využívají prakticky všechny vlastnosti desek Heraklith, vytvářejí akustickou pohodu, chrání před únikem tepla a slouží jako významný prvek ochrany proti požáru.  

 • Rodinný dům Japonsko

  Heraklith v interiéru domu „Květináč“ v Japonské Jokohamě (architektonické studio: no.555).

 • Vysoká škola v Haagu

  Jednoduchý podhled s obkladovými deskami Heraklith. Na jednoduchý dřevěný nosný rám jsou umístěny desky z dřevité vlny Heraklith v přírodním odstínu. 

 • Sportboulevard v Dordrechtu

  Největší krytý sportovní areál v Nizozemsku využívá specifické designové možnosti materiálů Heraklith. Obklady stěn a stropů z materiálů Heraklith jsou opatřeny barevným nástřikem v různých odstínech. Systém vytváří účinné zatepleplení  a zároveň efektivně upravuje akusttické vlastnosti celého prostoru.

 • Kampus umělecké školy v Gentu

  Kvalita architektury školních budov je nesmírně důležitá pro rozvoj mladých lidí. Desky Heraklith opatřené bílým nástřikem odrážejí světlo a zlepšují akustiku místností. Přispívají tak k vysoké kvalitě prostředí v budově.

 • Stěny a stropy - Utrecht

  Budová má poměrně dynamický design. Podhled je řešen s pomocí izolačních desek z dřevité vlny Heraklith. Kombinace různých barevných variant pohledových desek vytváří působivý celek.

 • ACV v Hasseltu

  Fasáda budovy ACV v belgickém městě Hasselt slouží jako akustická bariéra proti hluku z vlakového nádraží. Desky z dřevité vlny Heraklith jsou vybrány pro kombinaci estetických kvalit s vysokou zvukou pohltivostí.

   

 • Stáje v Tönisvorst

  Stáje pro chov cca. 1000 zvířat. Podhledy jsou vytvořeny s pomocí desek z dřevité vlny Heraklith Agro. Zateplený podhled funkční i estetický, umožňuje použít efektivní systém pro výměnu vzduchu a přispívá k vysoké kvalitě životních podmínek pro ustájená zvířata. 

 • Stáje v Německu

  Stáje pro chov cca. 1000 zvířat. Podhledy jsou vytvořeny s pomocí desek z dřevité vlny Heraklith Agro. Zateplený podhled je funkční i estetický, umožňuje použít efektivní systém pro výměnu vzduchu a přispívá k vysoké kvalitě životních podmínek pro ustájená zvířata.

 • Podzemní garáže IJburg blok 45 v Amsterdamu

  Garáže jsou obloženy kompozitními deskami Heraklith v kombinaci s EPS. Kombinují barevné odstíny bílé a a výrazné oranžové barvy. Kompozitní desky poskytují vynikající tepelnou a akustickou ochranu.

 • IKEA Breda

  Podhledy stropů obchodního domu IKEA ve městě Breda jsou vytvořeny výhradně z desek z dřevité vlny. Izolace slouží k vysoce efektivnímu pohlcování hluku v prostoru garáží. Stejně tak jsou chráněné prostory garáží IKEA ve městech Amersfoort, Delft a Groningen.