Použití

Heraklith nabízí řešení vše v jednom pro mnoho aplikací
strict warning: Declaration of date_handler_field_multiple::pre_render() should be compatible with content_handler_field_multiple::pre_render($values) in /data/sites/web/heraklithcz/www/sites/all/modules/contrib/date/date/date_handler_field_multiple.inc on line 0.
 • Garáže a techn. místnosti

  Řešení z dřevité vlny pro garáže, suterénní a technické místnosti
  Garáže a techn. místnosti

  Heraklith řeší každou situaci 

  Garáže, suterény a technické místnosti jsou částmi stavby, které jsou zpravidla ohroženy požárem a často se v nich nachází zdroj hluku. Heraklith je ideálním materiálem pro jejich izolaci. Zvyšuje jejich požární odolnost, zlepšuje akustiku, zatepluje a nakonec prostředí dodává i atraktivní vzhled.     

 • Interiéry a design

  Inspirativní použití Heraklithu
  Interiéry a design

  Přirozený atraktivní vzhled 

  Tradice použití Heraklithu v interiéru sahá do 30. let 20. století. Tvořil interiéry známých společenských prostor, kaváren, hotelů a dokonce kostelů. V řadě funkcionalistických budov ho najdete dodnes. V nezměněné podobě a stále sloužící svému účelu. 

 • Fasády

  Zateplená fasáda a Heraklith
  Fasády

  Mimořádně odolný povrch

  Kompozitní desky Heraklith v kontaktním zateplení fasády mají význam především v místech, kde hrozí vyšší mechanické namáhání povrchu: místa s intenzivním pohybem osob, fasády u hřišť a podobně. Oproti běžně používaným izolantům v kontaktních zateplovacích systémech s omítkou jsou fasády s Heraklithem vysoce odolné proti poškození a proražení.

 • Akustické bariéry

  Řešení pro účinnou ochranu před hlukem
  Akustické bariéry

  Heraklith mimořádně dobře pohlcuje hluk

  Desky z dřevité vlny mimořádně dobře pohlcují hluk. Ten je v dnešních městech druhým nejrizikovějším faktorem pro lidské zdraví hned po znečištění ovzduší. Heraklith je vynikající volba pro povrchy protihlukových stěn podél dálnic, železničních tratí, letišť a jiných zdrojů hluku, které…

 • Věnce a překlady

  Věnce a překlady

  Systémové řešení ztraceného bednění pro omezení vlivu tepelných mostů

  Jednotlivé Heraklith ELEMENTY omezují vliv tepelných mostů v oblasti věnců a překladů. Jedná se o prvky ztraceného bednění, které dodáváme ve tvaru písmene U, nebo L doplněné o rohový prvek.