Akustické bariéry

Řešení pro účinnou ochranu před hlukem
strict warning: Declaration of date_handler_field_multiple::pre_render() should be compatible with content_handler_field_multiple::pre_render($values) in /data/sites/web/heraklithcz/www/sites/all/modules/contrib/date/date/date_handler_field_multiple.inc on line 0.
Akustické bariéry

Heraklith mimořádně dobře pohlcuje hluk

Desky z dřevité vlny mimořádně dobře pohlcují hluk. Ten je v dnešních městech druhým nejrizikovějším faktorem pro lidské zdraví hned po znečištění ovzduší. Heraklith je vynikající volba pro povrchy protihlukových stěn podél dálnic, železničních tratí, letišť a jiných zdrojů hluku, které brání jeho šíření do obytných a jiných chráněných oblastí.                                                  

         

Akustické bariéry, které odolají klimatickým vlivům

Desky Heraklith jsou mimořádně odolné proti klimatickým vlivům. Heraklith splňuje i další požadavky na konstrukce, které slouží jako ochrana proti hluku v rámci dopravních a průmyslových staveb. Desky se dají snadno formátovat běžným nářadím a v případě poškození snadno vyměnit. Jejich povrch lze také snadno opakovaně upravovat běžnými barvami.  

Realizace 

heraklith

heraklith

heraklith

Heraklith C

Heraklith C

Heraklith jednovrstvá izolační deska z dřevité vlny.
Technický list Heraklith C

Technický list Heraklith C

Stáhnout Technický list

ACV v Hasseltu

Fasáda budovy ACV v belgickém městě Hasselt slouží jako akustická bariéra proti hluku z vlakového nádraží. Desky z dřevité vlny Heraklith jsou vybrány pro kombinaci estetických kvalit s vysokou zvukou pohltivostí.